ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

1favoriteОбјавен на: 08-11-2019  |  Компанија: Друштво за изведувањ...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJIOK
Работно место: Правник
Компанија: Друштво за изведување на рударско градежни работи МАШИНОКОП ДООЕЛ увоз-извоз Кавадарци
Индустрија: Право
Реон: Кавадарци
Отворен од: 09-11-2019
Отворен до: 12-11-2019
Плата: 12507
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Правник

4 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за економско...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Правник

5 favorite Објавен: 07-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Извршител Снежана Ан...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: дипломиран правник во извршителска ...

Адвокатски приправник

4 favorite Објавен: 07-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: адвокадска канцелари...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија Ефтимов има ...

Адвокатски приправник

6 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Иван Јанкови...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска Канцеларија “ЈАНКОВИЌ” и...

Адвокатски приправник

2 favorite Објавен: 16-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ИВАН ЈАНКОВИ...

Индустрија: Право

Регион: Скопје

Оглас: Заинтересираните кандидати свое ...

Нотарски стручен соработник и приправник

1 favorite Објавен: 15-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: НОТАР ЈАСМИНА КАРТАЛ...

Индустрија: Право

Регион: Тетово

Оглас: НОТАР Јасмина Карталова Баснарко...

Останати огласи во ист регион

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

2 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Машински и електро техничари/инженери за одржување

4 favorite Објавен: 15-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Производство

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународна компанија за управување...

Контролор на оперативна подготовка на податоци

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за здравствено ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Кранист

1 favorite Објавен: 13-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИРРЕНА СЦАВИ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кавадаречки

Оглас: Ракувач на кран марка Locatelli ...