ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист

0favoriteОбјавен на: 08-11-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJIOG
Работно место: Комерцијалист
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги САНИК ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Бутел
Отворен од: 09-11-2019
Отворен до: 12-11-2019
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нет Електроникс

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Приватен простор во Бардовци бара к...

Агент за продажба и маркетинг

2 favorite Објавен: 15-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нова Мастер Комуника...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Охридски

Оглас: Maple Advance is one of the largest...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Пекара КОРНЕР БЕЈКЕР...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Бренд Менаџер

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клевер-Мк

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Бренд менаџер ОБВРСКИ И ОДГОВ...

Останати огласи во ист регион

Машински и електро техничари/инженери за одржување

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Акрон ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Техничко лице за одржување на техно...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Маимпекс Дооел

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: МАИМПЕКС дооел, Скопје бара: 1. Ди...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПСУ Алгоритам Центар

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: ПСУ „Алгоритам центар“ вработува 1...

Sales Back Office (SBO) Officer

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Triglav Penzisko Dru...

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: Администрирање со индивидуални задо...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРОКАС

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Ниво Супериор има потреба од: Ди...

Инженери

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КаСис АД Скопје

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Интернационален Картичен Систем АД ...