ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шивач на текстил

0favoriteОбјавен на: 09-10-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Текстилна


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNGLKG
Работно место: Шивач на текстил
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ИЛИ-АНА увоз-извоз ДОО Гевгелија
Индустрија: Текстилна
Реон: Гевгелија
Отворен од: 10-10-2019
Отворен до: 13-10-2019
Плата: 12520
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Работник на едноставни работи во производството на текстил

0 favorite Објавен: 14-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво со ограничен...

Индустрија: Текстилна

Регион: Охрид

Оглас: ...

Шивач/ки

4 favorite Објавен: 20-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бети-Артспид ДООЕЛ

Индустрија: Текстилна

Регион: Охридски

Оглас: Се бараат шивачки на полно работно ...

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 03-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕКСПОР ДООЕЛ СКОПЈЕ

Индустрија: Текстилна

Регион: Скопски

Оглас: Австриска фирма ТЕКСПОРТ увоз-извоз...

КОНФЕКЦИСКИ РАБОТНИЦИ (ШИВАЧКИ,КРОЈАЧИ И ТЕКСТИЛНИ КОНТРОЛОРИ)

16 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: MK ELINA

Индустрија: Текстилна

Регион: Велес

Оглас: Се бараат шивачи со работно иску...

Шивач на текстил

3 favorite Објавен: 08-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Текстилна

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Кројач на текстил

0 favorite Објавен: 14-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Текстилна

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 24-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: П.З.У. Вилдент

Индустрија: - Нема информација

Регион: Гевгелиски

Оглас: Se bara doktor na stomatologija so ...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Гевгелиски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни марке...

Возач на товарно возило

1 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛОВ АД Гевгелија

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Ракувач со шивачка машина за текстил

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОЕЛ

Индустрија: Машинство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛОВ АД Гевгелија

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Продавач

3 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...