ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шумарски техничар

0favoriteОбјавен на: 09-10-2019  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Шумарство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNGLIK
Работно место: Шумарски техничар
Компанија: Трговско друштво за превоз СФ-ЕД КОМ увоз-извоз ДООЕЛ с. ВрбовецКрушево
Индустрија: Шумарство
Реон: Крушево
Отворен од: 10-10-2019
Отворен до: 13-10-2019
Плата: 12508
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Шумарски инженер

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шумарство

Регион: Шуто Оризари

Оглас: ...

Шумарски техничар

0 favorite Објавен: 19-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СЛАВ МАТ ТРАНС ДООЕ...

Индустрија: Шумарство

Регион: Демир Капија

Оглас: ...

Шумарски инженер

1 favorite Објавен: 09-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шумарство

Регион: Пласница

Оглас: ...

Шумарски инженер

0 favorite Објавен: 19-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СЛАВ МАТ ТРАНС ДООЕ...

Индустрија: Шумарство

Регион: Демир Капија

Оглас: ...