ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Општ работник

7favoriteОбјавен на: 07-10-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNGIMH
Работно место: Општ работник
Компанија: Друштво за производство и промет КИМ увоз-извоз ДООЕЛ Неготино
Индустрија: Разни области
Реон: Неготино
Отворен од: 08-10-2019
Отворен до: 11-10-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Магационер

1 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Готвач

1 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Референт

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет на...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Помлад соработник

6 favorite Објавен: 10-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПШТИНА НЕГОТИНО Нег...

Индустрија: Разни области

Регион: Неготино

Оглас: ...

Соработник

10 favorite Објавен: 10-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПШТИНА НЕГОТИНО Нег...

Индустрија: Разни области

Регион: Неготино

Оглас: ...

Советник за комунални работи

3 favorite Објавен: 13-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПШТИНА НЕГОТИНО Нег...

Индустрија: Комунална

Регион: Неготино

Оглас: ...

Помлад соработник

6 favorite Објавен: 10-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПШТИНА НЕГОТИНО Нег...

Индустрија: Разни области

Регион: Неготино

Оглас: ...

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

1 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКО ПОЛИМЕР ДООЕЛ Не...

Индустрија: Разни области

Регион: Неготино

Оглас: ...