ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

28favoriteОбјавен на: 07-10-2019  |  Компанија: Друштво за консултан...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNGIGG
Работно место: Правник
Компанија: Друштво за консултантски услуги КОНСАЛТИНГ ИНТЕР ГРУП ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Право
Реон: нема информација
Отворен од: 04-10-2019
Отворен до: 31-10-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Имаме потреба од Правник- практикант, кој стручно ќе се оспосбува и ќе надградува , потребно е да поседува диплома за  завршно високо образование на некој од Правните факултети  во Р.С.Македонија ,со  минимум освоени 180 кредити, да има добро познавање на англискиот јазик,  познавање на комјутери(word), и возачка Б-категорија.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Правник

4 favorite Објавен: 14-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Право

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Адвокатски приправник

5 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Иван Јанкови...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска Канцеларија “ЈАНКОВИЌ” и...

Правник

4 favorite Објавен: 07-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Извршител Снежана Ан...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: дипломиран правник во извршителска ...

Адвокатски приправник

4 favorite Објавен: 07-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: адвокадска канцелари...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија Ефтимов има ...

Адвокатски приправник

2 favorite Објавен: 16-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ИВАН ЈАНКОВИ...

Индустрија: Право

Регион: Скопје

Оглас: Заинтересираните кандидати свое ...

Правник

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за економско...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Вработување во Министерство за земјоделство, шумарство и водостопанство...Отворени се 14 работни места

2 favorite Објавен: 08-11-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Project manager

1 favorite Објавен: 12-11-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Mutual respect, reliability, person...

Вработување во Министерство за финансии - Управа за финансиско разузнавање

2 favorite Објавен: 08-11-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Инструктор - PHP

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Play Digital

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

2 favorite Објавен: 09-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: КОМЕРЦИЈАЛИСТ Компанијата...

Java Developers and Interns

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: X3M Labs is growing and we need mot...