ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Автомеханичар

1favoriteОбјавен на: 11-09-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMNONM
Работно место: Автомеханичар
Компанија: Друштво за трговија и услуги ЕЛМАК - ЕЛБИТ СИСТЕМИ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Петровец
Индустрија: Автомобилска
Реон: Петровец
Отворен од: 12-09-2019
Отворен до: 15-09-2019
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Area Sales Manager

0 favorite Објавен: 06-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Автомобилска

Регион: нема информација

Оглас:  On behalf of our client, i...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 13-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: COMPANY DESCRIPTION Telamon Indust...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АБЦ Логистика

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Enterprise rent a car има потреба о...

Area Sales Manager

1 favorite Објавен: 07-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Автомобилска

Регион: нема информација

Оглас: On behalf of our client, internatio...

Junior CAD/PDK Engineers Microelectronics

2 favorite Објавен: 06-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: SSC

Индустрија: Автомобилска

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Konstrukteur für Verbrennungsmotore...

Контакт Центар Агенти

6 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: - Одговарање на дојдовни повици - ...