ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Општ работник

4favoriteОбјавен на: 11-09-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMNOMJ
Работно место: Општ работник
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ШТЕРГУ ДООЕЛ увоз извоз Куманово
Индустрија: Разни области
Реон: Куманово
Отворен од: 12-09-2019
Отворен до: 15-09-2019
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Помошник готвач

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туристичк...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Кројач

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРВ ПРИВАТЕН УНИВЕРЗ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Систем-оператор

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за комуникац...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Салон за мебел М-МАЛ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Aдвокатски приправник

0 favorite Објавен: 30-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Ани Пивоваро...

Индустрија: Право

Регион: Куманово

Оглас: Адвокат Ани Пивоварова Јакимовск...

Prodavac/ka za vo market

9 favorite Објавен: 07-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕЛИДА ДОО Куманово

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Куманово

Оглас: Елида Маркети има потреба од раб...

Комерцијалист за продажба

3 favorite Објавен: 13-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кумановски

Оглас: Фирмата EКСТРИМ ПАРФЕМИ има потреба...

Општ работник

1 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ШМЕКИ-ИНГ ДООЕЛ Кума...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ШМЕКИ-ИНГ ДООЕЛ Кума...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на лесни доставни возила

8 favorite Објавен: 02-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...