ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Медицинска сестра

21favoriteОбјавен на: 12-08-2019  |  Компанија: ПЗУ ОФТАЛМОЛОГИКА  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMLFMH
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: ПЗУ ОФТАЛМОЛОГИКА
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 12-08-2019
Отворен до: 22-08-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

-Образование: Завршена средна подготовка или Факултет за медицинска сестра со положен државен испит

- Не е задолжително претходно работно искуство, но ќе се земе во предвид

Детали за огласот:

ПЗУ ОФТАЛМОЛОГИКА - др. Марина Ковачевска Трпеноскавработува МЕДИЦИНСКА СЕСТРА

Потребни квалификации:

-Образование: Завршена средна подготовка или Факултет за медицинска сестра со положен државен испит

- Не е задолжително претходно работно искуство, но ќе се земе во предвид

 

За повеќе информации обратете се на тел. 02 2446 400 и 075 336 285 или пратете ваше СV на е-маил oftalmologika@gmail.com

Веб страна: http://oftalmologika.com.mk/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

КОМЕРЦИЈАЛИСТ ЗА ПРОДАЖБА НА МЕДИЦИНСКА ОПРЕМА

0 favorite Објавен: 27-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: нема информација

Оглас: Би-МЕК ДОО, центар за медицинска...

геронто-домаќинка

4 favorite Објавен: 20-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари има потреба од Геро...

Медицинска сестра - техничар

16 favorite Објавен: 31-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Неговател за грижа на стари лица

4 favorite Објавен: 20-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PUSZ Geromedikal Fen...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Поради зголемување на обемот на ...

Доктор по медицина

10 favorite Објавен: 15-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ВИКТОРИА

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Потребен е доктор по општа медиц...

Медицинска сестра/Медицински техничар

3 favorite Објавен: 23-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Специјална Болни...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ Специјална болница по нефрол...

Останати огласи во ист регион

PHP Developer

1 favorite Објавен: 27-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Nebiz IT DOOEL

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: We are looking for a PHP Career Sta...

ОДГОВОРЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ

0 favorite Објавен: 27-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦСИ КОНСАЛТИНГ СЕРВИ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководственото биро ЦСИ КОНСАЛТИ...

Градежен инженер

2 favorite Објавен: 27-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИРРЕНА СЦАВИ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна компанија ТИРРЕНА СЦАВИ С....

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 27-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: САРДОНИКС СД

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Трговска фирма, увозник и дистриб...

Мајстор

0 favorite Објавен: 27-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PROING MONT

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: ПРОИНГ МОНТ, претпријатие што се за...

Куќна помошничка (Бардовци)

0 favorite Објавен: 27-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Семејство има потреба од куќна п...