ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

28favoriteОбјавен на: 25-07-2019  |  Компанија: АДВОКАТ ЕЛЕНА КОЦЕВС...  |  Индустрија: Право


Статус: Активен
Код на огласот: TGMJLLG
Работно место: Правник
Компанија: АДВОКАТ ЕЛЕНА КОЦЕВСКА-ГРУЕВСКА Скопје
Индустрија: Право
Реон: Чаир
Отворен од: 26-07-2019
Отворен до: 25-08-2019
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 072218484
Контакт емаил: office@kocevska.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Адвокат

16 favorite Објавен: 09-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Advokatsko drushtvo ...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокат ...

Правник

2 favorite Објавен: 22-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР ИРФАН ТАХИРИ С...

Индустрија: Право

Регион: Чаир

Оглас: ...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Aдвокат Башким Амети од Скопје има ...

Правник

8 favorite Објавен: 15-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР СЛОБОДАН ПОПОВ...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Приправник

1 favorite Објавен: 22-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нотар Снежана Видовс...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Нотар Снежана Видовска прима 2 нота...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 22-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Бојан Ваневс...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија Ваневски има...

Останати огласи во ист регион

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЛОБ-3Х ТИРАНА АЛБАН...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Фармацевт

2 favorite Објавен: 24-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хелиос Медикал ДООЕЛ

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: 1.Фармацевт Хелиос Медикал е овлас...

Козметичар

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и ...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Центар

Оглас: ...

B2B / B2C Telemarketer

0 favorite Објавен: 25-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Agency Y

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Agency Y is a lead generation ag...

Доктор по општа медицина

1 favorite Објавен: 24-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PZU DR MAJA

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Се бара доктор по општа медицина...