ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Агент за продажба

1favoriteОбјавен на: 14-01-2020  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNNMMO
Работно место: Агент за продажба
Компанија: Друштво за трговија и услуги ВЛАК КОМПАНИ ДООЕЛ увоз-извоз Битола
Индустрија: Маркетинг
Реон: Охрид
Отворен од: 15-01-2020
Отворен до: 19-01-2020
Плата: 24.000 ден.
Број на работни места: 9
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

-Мин ССС

-Возачка дозвола Б категорија и сопствено возило

-Комуникативност

-Одговорност и посветеност

-Ефикасност и енергичност

-Работно искуство не е предуслов

Детали за огласот:

Како преставништво на интернационална фирма со докажан квалитет и традиција имаме долгогодишно искуство во областа на маркетинг и промоција. Поради зголемениот обем на работа отвараме 9 слободни места.

Ние нудиме:

-Плата и бонуси, почетна заработка од 24.000 ден масечно

-Брз професионален развој, бесплатни семинари и патувања

-Работа во позитивна атмосфера

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Практикант - Дигитален Маркетинг

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Play Digital

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Call Agent

0 favorite Објавен: 15-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕДС ДООЕЛ

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Опис на работно место: &n...

Маркетинг практикант

0 favorite Објавен: 03-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Qpick

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: ...

Cold Calling Specialist

0 favorite Објавен: 08-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Agency Y

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Agency Y is a lead generation ag...

Вработени во продажба / Оператори во контакт центар

1 favorite Објавен: 17-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: ЕЛКОМ ГРУП е компанија со 13 год...

Sales Intern

1 favorite Објавен: 14-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Qpick започнува нова програма за...

Останати огласи во ист регион

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 10-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Александар Вила

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Aleksandar vila,Ohrid bara 2 rabotn...

Data Collection and Analysist

3 favorite Објавен: 30-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: A successful candidate must:...

Работник на едноставни работи во производството на текстил

14 favorite Објавен: 14-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво со ограничен...

Индустрија: Текстилна

Регион: Охрид

Оглас: ...

Web designer

5 favorite Објавен: 01-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МСМ системс

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Firmata DDX Sistemi ima potreba od ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 16-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегасеф Секјурити Цо

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Se bara FARBAR so ili bez rabotno i...

Работник на едноставни работи во производството на текстил

9 favorite Објавен: 14-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво со ограничен...

Индустрија: Производство

Регион: Охрид

Оглас: ...