ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Агент за продажба

1favoriteОбјавен на: 14-01-2020  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNNMMO
Работно место: Агент за продажба
Компанија: Друштво за трговија и услуги ВЛАК КОМПАНИ ДООЕЛ увоз-извоз Битола
Индустрија: Маркетинг
Реон: Охрид
Отворен од: 15-01-2020
Отворен до: 19-01-2020
Плата: 24.000 ден.
Број на работни места: 9
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

-Мин ССС

-Возачка дозвола Б категорија и сопствено возило

-Комуникативност

-Одговорност и посветеност

-Ефикасност и енергичност

-Работно искуство не е предуслов

Детали за огласот:

Како преставништво на интернационална фирма со докажан квалитет и традиција имаме долгогодишно искуство во областа на маркетинг и промоција. Поради зголемениот обем на работа отвараме 9 слободни места.

Ние нудиме:

-Плата и бонуси, почетна заработка од 24.000 ден масечно

-Брз професионален развој, бесплатни семинари и патувања

-Работа во позитивна атмосфера

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Sales Intern

1 favorite Објавен: 14-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Qpick започнува нова програма за...

Оператор

4 favorite Објавен: 06-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: MarketPlus

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Интернационална компанија од обл...

менаџер за продажба

1 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ОПТИМУМ КРЕАТИВ СОЛУ...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Опис на дел од работните задачи:...

Вработени во продажба / Оператори во контакт центар

1 favorite Објавен: 17-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: ЕЛКОМ ГРУП е компанија со 13 год...

konkurs za sorabotnici

1 favorite Објавен: 20-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: SFC-Скопје

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: -Обезбедена платена обук...

Практикант - Дигитален Маркетинг

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Play Digital

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Асистент за продажба

5 favorite Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: NEW FASHION BRAND

Индустрија: Трговија

Регион: Охридски

Оглас: Салон за Текстил и Обувки "FASHION ...

Оператор

10 favorite Објавен: 05-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нова Мастер Комуника...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Active Watch mission is to provide ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 10-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Александар Вила

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Aleksandar vila,Ohrid bara 2 rabotn...

Продавач

10 favorite Објавен: 29-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАРКЕТ ИН

Индустрија: Трговија

Регион: Охридски

Оглас: Market IN Ohrid ima potreba od pers...

Застапник за осигурување

1 favorite Објавен: 21-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Триглав Осигурување ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Охрид

Оглас: ТРИГЛАВ ОСИГУРУВАЊЕ АД, Скопје о...

Хигиеничар

1 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интерактиве солутион...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Отворена е следната позиција: Хигие...