Детали за огласот

  • TTGШтип
  • Плата 22.000
  • Вид на вработувањеНеопределено
  • Број на работни места1
  • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
  • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
  • Веб странаwww.ttg.com.mk
  • Код на огласотTGNFLNM

(НЕАКТИВЕН) - ВУЛКАНИЗЕР

Детали за огласот

Центар за гуми ТТГ ПитСтоп-Штип има потреба од ВУЛКАНИЗЕР со или без работно искуство .НУДИМЕ Одлична плата,осигурување,бонуси,К-15,усовршување и напредување.БАРАМЕ Чесност,способност за индивидуална и тимска работа.ИНФО на тел.070/264-321