ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Вулканизер

8favoriteОбјавен на: 29-09-2019  |  Компанија: TTG  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNFLNM
Работно место: Вулканизер
Компанија: TTG
Индустрија: Автомобилска
Реон: Штип
Отворен од: 29-09-2019
Отворен до: 29-10-2019
Плата: 15.000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС

Детали за огласот:

Центар за гуми ТТГ ПитСтоп-Штип има потреба од ВУЛКАНИЗЕР со или без работно искуство .НУДИМЕ Одлична плата,осигурување,бонуси,К-15,усовршување и напредување.БАРАМЕ Чесност,способност за индивидуална и тимска работа.ИНФО на тел.070/264-321

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Возач на автомешалка

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Комерцијалист/ka

1 favorite Објавен: 27-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: EVROPA GUMI doo -Sko...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Се бара комерцијалист за продажб...

Комерцијалист, магационер

0 favorite Објавен: 30-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: feli as dooel

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: фирма фели ас скопје за авто делови...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Автопревоз ИДЕАЛ ТП ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Сарај

Оглас: ...

Електро техничар

4 favorite Објавен: 01-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛТХ Леарница ДООЕЛ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Охридски, Струшки

Оглас: ПРОФЕСИОНАЛНИ ЗНАЕЊА И СПОСОБНОСТИ ...

Рачен мијач на автомобили

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Разнесувач на храна

3 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијау...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Штип

Оглас: ...

менаџер

7 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АД Осигурителна Поли...

Индустрија: Осигурување

Регион: Штипски

Оглас: Национална Групација за осигурување...

Туристички работник

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медитеран

Индустрија: Туризам

Регион: Штипски

Оглас: МЕДИТЕРАН ТРАВЕЛ - објавува ОГЛАС з...

Готвач

1 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

менаџер

7 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АД Осигурителна Поли...

Индустрија: Осигурување

Регион: Штипски

Оглас: Национална Групација за осигурување...

Шивач на текстил

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛАБОД МАК ДОО Штип

Индустрија: Текстилна

Регион: Штип

Оглас: ...