Детали за огласот

  • WD CompanyСкопје
  • Плата 30000-70000
  • Вид на вработувањеОпределено
  • Број на работни места2
  • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
  • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
  • Веб страна
  • Код на огласотTGOJKNH

(НЕАКТИВЕН) - КОМЕРЦИЈАЛИСТ

Детали за огласот

Fit product бара комерцијалист на терен со сопствено возило за Скопски регион и околината

Ние бараме : Професионалност, организациони способности, поседување на комуникациски и перговарачки способности

Не е задолжително работно искуство

Стимулативен начин на заработка од 30 000 па нагоре и професионална обука

 Вашите cv со назнака за КОМЕРЦИЈАЛИСТ испратете ги на wdcompany5@gmail.com

Останати огласи од ист регион
Останати огласи од иста компанија