ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

elektricar

0favoriteОбјавен на: 20-03-2020  |  Компанија: Elektrohaus  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Активен
Код на огласот: TGOFKMM
Работно место: elektricar
Компанија: Elektrohaus
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 20-03-2020
Отворен до: 30-04-2020
Плата: po dogovor
Број на работни места: 10
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Kompanijata ima potreba od elektricari so rabotno iskustvo 

Веб страна:
Контакт телефон: 071-377-469
Контакт емаил: info@elektrohaus.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Ракувач со градежна машина

0 favorite Објавен: 29-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Еуро Роад Дизајн Гру...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ЕУРО РОАД ДИЗАЈН ГРУП ДОО Скопје им...

Бравар

2 favorite Објавен: 05-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: орбита констракшн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирна има потреба од граде...

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 10-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bakso DOOEL

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Баксо Електрика има потреба од Елек...

Civil Engineer

7 favorite Објавен: 18-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ISource

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битола

Оглас: iSource is seeking a talented Ci...

Градежен работник

1 favorite Објавен: 05-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: KASA INZINERING

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Бараме монтери/бравари за работа на...

Монтер

0 favorite Објавен: 29-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Поради зголемување работата на ф...

Останати огласи во ист регион

Фармацевт

1 favorite Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: аптекаинтегралфарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Поради проширување на својот тим ап...

Продавач

0 favorite Објавен: 04-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни марке...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

3 favorite Објавен: 04-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АНЕТА КОМПАНИ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Firma od Skopje ima potreba od rabo...

Хаусмајстор

1 favorite Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КУЌЕН СОВЕТ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: ТАУ ЦЕТИ ДООЕЛ Скопје има потреба о...

Продавач / касиер

0 favorite Објавен: 06-04-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Ченто

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни ма...

Проектант

0 favorite Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Албуна Метал Констра...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: МАШИНСКИ ИНЖEНЕР-Проектант Алб...

Останати огласи од иста компанија

Elektricari

1 favorite Објавен: 20-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Elektrohaus

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Kompanija od Skopje, poradi zgol...