ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Доктор по медицина

1favoriteОбјавен на: 14-02-2020  |  Компанија: ПЗУ ВИКТОРИА  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Активен
Код на огласот: TGNOMHJ
Работно место: Доктор по медицина
Компанија: ПЗУ ВИКТОРИА
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 02-02-2020
Отворен до: 20-02-2020
Плата: 40000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Потребни се доктори по општа медицина

Детали за огласот:

Потребни се доктори по општа медицина

Контакт тел. 

078373377

070857864

Веб страна:
Контакт телефон: 070/857-864
Контакт емаил: ambulantaviktoria@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист за медицински помагала и средства​

1 favorite Објавен: 12-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: EVROTIM

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Образование - Фармацевтски, Стом...

Медицинска сестра

3 favorite Објавен: 12-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Венустас

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ВЕНУС МЕДИКАЛ има потреба од ме...

negovatel/ka vo dom za stari

0 favorite Објавен: 12-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PUSZ Geromedikal Fen...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Поради зголемување на обемот на ...

Кувар/ка

3 favorite Објавен: 05-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПУСЗ Геромедикал Феникс има потр...

Медицинска сестра со положен државен испит

1 favorite Објавен: 06-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ OOM Д-р Ц.Колевс...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Илинден

Оглас: ПЗУ Д-р Ц.Колевска од с.Миладино...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Потребни се две медицински сестри в...

Останати огласи во ист регион

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Хиподром

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Продавач/ касиер

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Аеродром

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Работник во производство

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавор Комерц доо

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопски

Оглас: Помошник работник во производство Д...

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Центар

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медија Планет

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Трговско издавачка куќа, поради про...

Месар/Касап

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Mesarnica Andreja

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Se bara Mesar za rabota so polno ra...