Детали за огласот

 • ПЗУ ВИКТОРИА Скопје
 • Плата 40000
 • Вид на вработувањеНеопределено
 • Број на работни места2
 • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
 • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
 • Веб страна
 • Код на огласотTGNOMHJ

(НЕАКТИВЕН) - ДОКТОР ПО МЕДИЦИНА

 • Индустрија: Медицина и здравство
 • Краен рок: 20-02-2020
 • Скопје
Детали за огласот

Потребни се доктори по општа медицина

Контакт тел. 

078373377

070857864