ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Стоматолошка сестра

0favoriteОбјавен на: 02-12-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Стоматологија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKHH
Работно место: Стоматолошка сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-Поликлиника на секундарно ниво ДЕНТАЛ АРТ Скопје
Индустрија: Стоматологија
Реон: Центар
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 06-12-2019
Плата: 15500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Стоматолошка сестра

2 favorite Објавен: 06-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ д-р Лидија д-р Б...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: нема информација...

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 24-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-р. Цвета Брезо...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Др. Цвета Брезовска има потреба...

Стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 18-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: И Дентал

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: стоматолошка сестра ...

Рендген техничар

3 favorite Објавен: 20-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИН ДЕНТ ФЕМИЛИ ДЕНТА...

Индустрија: Стоматологија

Регион: нема информација

Оглас: Се вработува РТГ техничар, со ил...

Стоматолошка сестра

4 favorite Објавен: 21-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: пзу др александра ас...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: КОНКУРС ЗА ПОПОЛНУВАЊЕ НА РАБОТН...

Стоматолошка сестра

4 favorite Објавен: 30-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU dr.Snezana Tofil...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошка ординација во Кисела В...

Останати огласи во ист регион

Агент за осигурување и регистрација на возила

1 favorite Објавен: 28-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: МГ АУТО ИНСПЕКТ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: -Како предност ќе се смета предх...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 29-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тим Поинт

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Компанија за увоз и дистрибуција на...

Финансиски асистент

1 favorite Објавен: 29-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: ПМД КОМ

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата ПМД-КОМ чија приоритет...

Агенти за продажба

0 favorite Објавен: 28-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: -Имаме потреба од 2 Лица во салон з...

Software Developer

0 favorite Објавен: 28-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аксапта Мастерс

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Axapta Masters is an IT development...

Главен сметководител

0 favorite Објавен: 28-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bal-Komerc DOO

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Транпортна компанија има потреба од...