ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Разнесувач на храна

6favoriteОбјавен на: 15-11-2019  |  Компанија: Друштво за трговијау...  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJOOI
Работно место: Разнесувач на храна
Компанија: Друштво за трговијауслугимаркетинг и информации ГБЦ КОМУНИКАЦИИ ДООЕЛ Штип
Индустрија: Прехранбена
Реон: Штип
Отворен од: 16-11-2019
Отворен до: 23-11-2019
Плата: 14500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

4 favorite Објавен: 07-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕЛИКАТЕС ЕМ 87 ДООЕ...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат лица за работа со и без р...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 15-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИФФОМ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Западна Македонија

Оглас: Етно село Годивје, општина Дебрца в...

Бурекџија

2 favorite Објавен: 25-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пекара Ваташа

Индустрија: Прехранбена

Регион: Цела Македонија

Оглас: Пекара Ватасша има хитно потреба од...

Слаткар

0 favorite Објавен: 08-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: кејк бутик

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бара декоратер за торти. Можн...

Послужувач на храна

1 favorite Објавен: 02-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Мелничко пекарска индустрија ДИМЕ Д...

Останати огласи во ист регион

Администратор

7 favorite Објавен: 05-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕПА КОНСАЛТИНГ ДООЕ...

Индустрија: Администрација

Регион: Штип

Оглас: ...

Turisticki Rabotnik

17 favorite Објавен: 18-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Медитеран Травел

Индустрија: Туризам

Регион: Штип

Оглас: Медитеран Травел - објавува ОГЛА...

Туристички работник

9 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медитеран

Индустрија: Туризам

Регион: Штипски

Оглас: МЕДИТЕРАН ТРАВЕЛ - објавува ОГЛАС з...

Општ работник

5 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Административен асистент

10 favorite Објавен: 28-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛС ВЕНЕРАС ПОСРЕДНИ...

Индустрија: Администрација

Регион: Штипски

Оглас: ВЕНЕРАС ПОРАДИ ПРЕГОЛЕМИОТ ОБЕМ НА ...

Чевлар

1 favorite Објавен: 09-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијау...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Штип

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијау...

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: ...