ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор

6favoriteОбјавен на: 08-11-2019  |  Компанија: Друштво за градежниш...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJJGI
Работно место: Администратор
Компанија: Друштво за градежништво и трговија КВАЛИТЕТ-ПРОМ ДООЕЛ увоз-извоз Куманово
Индустрија: Администрација
Реон: Куманово
Отворен од: 09-11-2019
Отворен до: 12-11-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен службеник

2 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЕРФЕКТА Виктор Хрис...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинска ЗАНАЕТЧИС...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Ресен

Оглас: ...

Помошник на раководителот на сектор

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЛАДА НА РЕПУБЛИКА М...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинска ЗАНАЕТЧИС...

Индустрија: Администрација

Регион: Ресен

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЕРФЕКТА Виктор Хрис...

Индустрија: Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Директор

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа Меѓуо...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Дебар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Правник

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: Услуги

Регион: Кумановски

Оглас: Поради развојни цели на компанијата...

Чевларски работник

15 favorite Објавен: 06-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

6 favorite Објавен: 18-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мента Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара фармацевтски техничар или д...

Специјалист за човечки ресурси

3 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Куманово

Оглас: ...

Правник

7 favorite Објавен: 04-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: Услуги

Регион: Куманово

Оглас: Поради развојни цели на компаниј...

Продавач

2 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФИМА ВЕСТ ДООЕЛ Кума...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Специјалист за човечки ресурси

3 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Куманово

Оглас: ...