ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Доктор по медицина

6favoriteОбјавен на: 06-11-2019  |  Компанија: Јавна здрваствена ус...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJFML
Работно место: Доктор по медицина
Компанија: Јавна здрваствена установа ОПШТА БОЛНИЦА БОРКА ТАЛЕСКИ Прилеп
Индустрија: Медицина
Реон: Прилеп
Отворен од: 07-11-2019
Отворен до: 12-11-2019
Плата: 28000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 07-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КЈХ

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара лекар по општа медицина со ...

Медицинска сестра

4 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Негувателка

2 favorite Објавен: 12-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПУСЗ Геромедикал Феникс има потр...

Доктор по општа медицина

2 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Бутел

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВРО-ТИМ

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Потребни квалификации: Образован...

Доктор/ка

5 favorite Објавен: 05-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Поликлиника Ружа

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ “'Поликлника Др Ружа “Доктор п...

Останати огласи во ист регион

Соработник за здравствена заштита

5 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за здравствено ...

Индустрија: Одбрана

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Ракувач со уреди за преработка на пластика

1 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНЈЕЦТИОН МОУЛДИНГ П...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Инженер на систем

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за здравствено ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Инженер-технолог

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна научна уста...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Раководител

2 favorite Објавен: 07-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: -Врши прием на Налог по прием на На...

Електро инженер

1 favorite Објавен: 16-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Метроликс ДОО

Индустрија: Инжинерство

Регион: Прилепски

Оглас: Фирма има потреба од: 1. Eлектроин...