ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор на веб-страница

0favoriteОбјавен на: 13-08-2019  |  Компанија: Друштво за консалтин...  |  Индустрија: Информатичка техноло...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMLIHN
Работно место: Администратор на веб-страница
Компанија: Друштво за консалтинг финансии и медија Р3 ИНФОМЕДИА ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Информатичка технологија
Реон: Центар
Отворен од: 14-08-2019
Отворен до: 17-08-2019
Плата: 21500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Full stack developer

0 favorite Објавен: 21-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: QUIPU is an international company b...

Администратор на бази на податоци

2 favorite Објавен: 22-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битола

Оглас: ...

PPC Specialist

0 favorite Објавен: 19-08-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Do you crave a job that pays you ba...

Digital Marketing Associate

1 favorite Објавен: 20-08-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: A Super Ambitious Startup At Enterp...

Developers

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Брајт Бокс

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски, Скопски

Оглас: We are looking for a Front End Deve...

Маркетинг асистент

2 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕР МЕДИА ДООЕЛ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: A Super Ambitious Startup At Ent...

Останати огласи во ист регион

Техничар-програмер

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Техничар-програмер

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТ- Охрид

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Бараме двајца комерцијалисти - през...

Фармацевт

2 favorite Објавен: 24-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хелиос Медикал ДООЕЛ

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: 1.Фармацевт Хелиос Медикал е овлас...

Возач на тешки трактори

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...