ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

2favoriteОбјавен на: 19-06-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMGIGO
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-ординација по општа стоматологија ВИВАДЕНТ Тетово
Индустрија: Медицина
Реон: Тетово
Отворен од: 20-06-2019
Отворен до: 23-06-2019
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Доктор по медицина

3 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Струмица

Оглас: ...

Доктор/ка

2 favorite Објавен: 21-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: санте

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: САНТЕ ПЛУС 2 отвора 4 нови работни ...

Доктор по медицина

2 favorite Објавен: 10-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Тетово

Оглас: ...

Доктор по општа медицина

1 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Струмица

Оглас: ...

геронто-домаќинка

6 favorite Објавен: 12-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Dom za stari lica

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Dom za stari lica ima potreba od...

Останати огласи во ист регион

Административен службеник

6 favorite Објавен: 08-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПАНОРАМЕКС Тетов...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Комерцијалист за продажба

3 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Eurotec

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Тетовски

Оглас: Eurotec, ново формирана компанија з...

Асистент на продажба во продажниот салон во Палма Мол Тетово

7 favorite Објавен: 03-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ уво...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Тетово

Оглас: ·    ...

Административен службеник

15 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Административен службеник

8 favorite Објавен: 08-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПАНОРАМЕКС Тетов...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Магационер

7 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...