ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

14favoriteОбјавен на: 11-04-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKIGI
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ФАДИ и МАТ ДООЕЛ експорт-импорт Скопје Подружница - продавница бр.7 ФАДИ И МАТ Битола
Индустрија: Разни области
Реон: Битола
Отворен од: 12-04-2019
Отворен до: 12-05-2019
Плата: 14000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Општ работник

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Шуто Оризари

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АРГОН ИН 2019 ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Тесарски работник

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДГУ АДРОИТ ДООЕЛ уво...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Молер

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за молеро-фа...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел КРИСТАЛ ПАЛАС ...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Рецепционер

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Стручно лице за одржување - Битола

1 favorite Објавен: 19-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битола

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО Битола има потреба од...

Рецепционер

4 favorite Објавен: 18-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Кеопс Плус ДЕЛ Битол...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Битола

Оглас: нема информација...

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Almast Trejd

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат работници за статично и п...

Civil Engineer

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ISource

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битола

Оглас: iSource an IT company is seeking...

Продавач

5 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...