ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Диспечер

13favoriteОбјавен на: 12-02-2019  |  Компанија: Диспеч Логистик ДОО  |  Индустрија: Шпедиција и транспор...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOKKL
Работно место: Диспечер
Компанија: Диспеч Логистик ДОО
Индустрија: Шпедиција и транспорт
Реон: Струмица
Отворен од: 13-02-2019
Отворен до: 24-02-2019
Плата: 0000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Диспечер

Детали за огласот:

Се бара дипечер со најмалку 1 година работно искуство со камиони во САД. Плата по договор

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

accounts/office administrators

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛИОНС-СТР

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: We’re looking for an organized and ...

Возач

3 favorite Објавен: 16-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Valestra

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Se vrabotuva profesionalen vozac so...

Возач на камион со Е категорија

1 favorite Објавен: 25-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТРАНСАГ ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Македонија

Оглас: Работа за возачи на камион со Е ...

Професионален Возач

0 favorite Објавен: 13-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопје

Оглас: Se vrabotuva vozac so e kategori...

Freight Brokers

0 favorite Објавен: 05-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: HMD trucking

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопје

Оглас: Американска компанија за транспо...

Менаџер за логистика

1 favorite Објавен: 07-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мајанца Шпед Дооел С...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Работни обврски: • Планирање, орга...

Останати огласи во ист регион

Дистрибутер

1 favorite Објавен: 15-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмички

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистрибут...

Асистент за човечки ресурси

3 favorite Објавен: 17-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Струмички

Оглас: Job Title : HR Assistant HIRING ...

Општи работници

2 favorite Објавен: 17-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Струмица

Оглас: Работа на машина за изработа и п...

Негувател на лица со развојни тешкотии

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа Завод...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Раководител

1 favorite Објавен: 15-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАМ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: КАМ е единствен синџир на маркети в...

Градежен инженер/Архитект

0 favorite Објавен: 06-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DGTU EVROGRADBA INZH...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмички

Оглас: Друштво за градежништво, трговија и...