ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Doktor po opsta medicina

6favoriteОбјавен на: 10-03-2020  |  Компанија: Avicena  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Активен
Код на огласот: TGOFJII
Работно место: Doktor po opsta medicina
Компанија: Avicena
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 10-03-2020
Отворен до: 30-04-2020
Плата: /
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Лиценсиран Доктор-капо општа медицина.

Детали за огласот:

ПЗУ ординација по општа медицина АВИЦЕНА - C. Батинци (нац. Драчево)има потреба од доктор по општа медицина.

Сите заинтерсеирани, за по детални информации да се обратат на тел. број 070553528

Веб страна:
Контакт телефон: 070553528
Контакт емаил: avicena1@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

3 favorite Објавен: 30-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Црниче Медика

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: К.Вода

Оглас: Се бара медицинска сестра со пол...

Возач

4 favorite Објавен: 30-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: т.д.Астра-М дооел Ск...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара возач за дистрибуција на ст...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Др. ОФЕЛИЈА

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Д-Р ОФЕЛИЈА која успешно работи...

Доктор/ка

3 favorite Објавен: 18-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кордис

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Приватна здравствена установа од Ск...

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

7 favorite Објавен: 17-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Хипократ Медикал...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Baram medicinska sestra so poloz...

Доктор/ка

4 favorite Објавен: 11-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ АВУЦЕНА

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ординација по општа медицина АВ...

Останати огласи во ист регион

Референт за фактурирање и кредит контрола

0 favorite Објавен: 06-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Економија

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

3 favorite Објавен: 04-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АНЕТА КОМПАНИ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Firma od Skopje ima potreba od rabo...

САП Оператор

0 favorite Објавен: 06-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Слаткар

1 favorite Објавен: 06-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Далма фоод и кетерин...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДООЕЛ ...

Продавач

0 favorite Објавен: 04-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни марке...

LANGUAGE ASSISTANT

0 favorite Објавен: 06-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Буба Б4 Дооел

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: se bara lice so odlicno poznavanje ...