ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Диспечер за работа во Американска транспортна компанија

10favoriteОбјавен на: 10-03-2020  |  Компанија: Go Neal Logistics In...  |  Индустрија: Шпедиција и транспор...


Статус: Активен
Код на огласот: TGOFJHN
Работно место: Диспечер за работа во Американска транспортна компанија
Компанија: Go Neal Logistics Inc
Индустрија: Шпедиција и транспорт
Реон: Скопје
Отворен од: 10-03-2020
Отворен до: 10-04-2020
Плата: По договор
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

 Одлично познавање на Англиски јазик и претходно искуство во работата. 

Детали за огласот:

Се бара диспечер за работа во Американска транспортна компанија со седиште во Скопје. Потребно е претходно работно искуство и одлично познавање на Англискиот јазик 

Веб страна:
Контакт телефон: 078305733
Контакт емаил: igor@gonealinc.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Продавач/ касиер

0 favorite Објавен: 03-04-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Драчево

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Помошник Сметководител

3 favorite Објавен: 31-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Брза Пратка

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Поштенската компанија Брза Пратка и...

Проектант

0 favorite Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Албуна Метал Констра...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: МАШИНСКИ ИНЖEНЕР-Проектант Алб...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 01-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУСЗ Хармонија

Индустрија: Социјална

Регион: Скопски

Оглас: ПУСЗ Хармонија Приватна установа за...

Дистрибутер

2 favorite Објавен: 01-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bima Logistika

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Потребни квалификации: -Средно обр...

Хаусмајстор

1 favorite Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КУЌЕН СОВЕТ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: ТАУ ЦЕТИ ДООЕЛ Скопје има потреба о...