ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Call Agent

3favoriteОбјавен на: 07-02-2020  |  Компанија: BIO LAB GROUP  |  Индустрија: Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNOKJJ
Работно место: Call Agent
Компанија: BIO LAB GROUP
Индустрија: Маркетинг
Реон: Скопје
Отворен од: 07-02-2020
Отворен до: 14-02-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

 

Zadolzitelno: albanski i makedonski jazik.

 

Детали за огласот:

BIOLAB GROUP ima potreba od call center agenti za prodazba. 

Smena: 6 saati

Osnovna plata: 14,500den + bonusi do 15,000den mesecno

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

менаџер за продажба

1 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ОПТИМУМ КРЕАТИВ СОЛУ...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Опис на дел од работните задачи:...

Оператор

4 favorite Објавен: 06-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: MarketPlus

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Интернационална компанија од обл...

Sales Intern

1 favorite Објавен: 14-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Qpick започнува нова програма за...

Останати огласи во ист регион

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ла гараге Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Кафе БАр Ла Гараге бара келнерка ша...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пункт Мебел Доо

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара хигиеничар/ка за работа во ...

Магационер

1 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Фурна СИЛБО поради зголемениот обем...

Ракувач со градежна машина

0 favorite Објавен: 29-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Еуро Роад Дизајн Гру...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ЕУРО РОАД ДИЗАЈН ГРУП ДОО Скопје им...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 29-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компјунет Инженеринг

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Се бара електроинженер за проектира...

Доставувач

0 favorite Објавен: 29-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДЕНМАК ДОО од Скопје...

Индустрија: Дистрибуција и Логис...

Регион: Скопје

Оглас: Компанијата ДЕНМАК ДОО е со 29 г...