ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на шлепер

0favoriteОбјавен на: 03-12-2019  |  Компанија: ФЛОРЕС ТРАНС ДООЕЛ у...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKMI
Работно место: Возач на шлепер
Компанија: ФЛОРЕС ТРАНС ДООЕЛ увоз-извоз Радовиш
Индустрија: Разни области
Реон: Радовиш
Отворен од: 04-12-2019
Отворен до: 07-12-2019
Плата: 30750
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: гифт шоп

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Se baraat prodavacki vo gift sop bu...

Хигиеничар

1 favorite Објавен: 13-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: NET ELEKTRONIKS

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Семејство во Бардовци бара жена за ...

Rabota Od Doma

3 favorite Објавен: 10-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас:   Potrebno e samo da...

Software Developer

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кипу

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Quipu is an IT consultancy and so...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: копилибро

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Фотокопир - Книжара ЛИБРОС -копи им...

Практикант - правен соработник

0 favorite Објавен: 10-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КСС

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Конфедерација на слободни синдик...