ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Техничар електроничар

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и ...

Индустрија: Разни области

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и ...

Индустрија: Разни области

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Работник за едноставни работи на производствена линија

1 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СЛОГА88

Индустрија: Производство

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Мерчендајзер

0 favorite Објавен: 11-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Радовишки

Оглас: Фирмата ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО има пот...

Анкетар

2 favorite Објавен: 11-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Anketa

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Радовишки

Оглас: Ние како агенција за анкетарско ист...

Ракувач со машини за обработка на хартија

14 favorite Објавен: 02-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за преработк...

Индустрија: Машинство

Регион: Радовиш

Оглас: ...