ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Референт за продажба

4favoriteОбјавен на: 02-12-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKGK
Работно место: Референт за продажба
Компанија: Друштво за производство трговија угостителство сообраќај и услуги САБАХ ТРЕЈД ДООЕЛ експорт-импорт Гостивар
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Гостивар
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 06-12-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна: http://www.sabahtrade.com.mk/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Store Manager

0 favorite Објавен: 21-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: За потребите на нашиот клиент, кој ...

Продавач во Книготека Икона

0 favorite Објавен: 27-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Книготека Икона има потреба од п...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Барам продавачка за во мини маркет....

Персонал за продажба

3 favorite Објавен: 27-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Агро Леска ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: За потребите на нашата малопродажна...

Магационер

2 favorite Објавен: 27-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима Мебел ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Прима е најголемиот хрватски ланец ...

Продавач/ка во малопродажен објект

1 favorite Објавен: 27-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Маркет М

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Се бара продавач за работа во Диско...

Останати огласи во ист регион

Административен референт

17 favorite Објавен: 09-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гетро-Гостивар

Индустрија: Трговија

Регион: Гостиварски

Оглас: „Гетро“-Гостивар има потреба од ра...