ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Обезбедувач заштита на лица и имот

0favoriteОбјавен на: 08-11-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Безбедност и заштита...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJIKG
Работно место: Обезбедувач заштита на лица и имот
Компанија: Друштво за трговија и услуги ТАВ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Мралино Илинден
Индустрија: Безбедност и заштита при работа
Реон: Илинден
Отворен од: 09-11-2019
Отворен до: 12-11-2019
Плата: 18500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 31-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Лице за безбедност и заштита при работа

0 favorite Објавен: 07-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Безбедност при работ...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: Вработуваме лице со завршен техноло...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Центар

Оглас: ...

Лице за безбедност и заштита при работа

2 favorite Објавен: 07-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Безбедност при работ...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Вработуваме лице со завршен техноло...

Работник за обезбедување

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: хациенда роса

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од работник за обезбе...

Останати огласи во ист регион

Шивач

1 favorite Објавен: 05-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Сервисер на прецизни направи и опрема

1 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Работник на едноставни работи во производството на текстил

3 favorite Објавен: 05-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Текстилна

Регион: Илинден

Оглас: ...

Работник на едноставни работи во производството на текстил

3 favorite Објавен: 05-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Илинден

Оглас: ...