ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Ресен

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕРПРОМЕТ Акционер...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Тетово

Оглас: ...

Обезбедувач

1 favorite Објавен: 19-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сокол обезбедување

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: Агенција за приватно обезбедување в...

Дистрибутер/Магационер

0 favorite Објавен: 14-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВОМАН МЕНАЏЕР

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје има потреба од Дист...

Лице за безбедност и заштита при работа

0 favorite Објавен: 12-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРОМАК КОНТРОЛ ДООЕ...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за техничко испитување и ...

Обезбедувач

0 favorite Објавен: 04-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гард

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: Агенцијата за обезбедување „Гард“ н...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Петровец

Оглас: ...

Работник за обезбедување

1 favorite Објавен: 27-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПантерПримус

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: Агенција за обезбедување на лица и ...