ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Доставувач на пратки на територијата на град Скопје

5favoriteОбјавен на: 01-11-2019  |  Компанија: Карго Експрес дооел  |  Индустрија: Шпедиција и транспор...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNILON
Работно место: Доставувач на пратки на територијата на град Скопје
Компанија: Карго Експрес дооел
Индустрија: Шпедиција и транспорт
Реон: Скопје
Отворен од: 01-11-2019
Отворен до: 15-11-2019
Плата: Од 18 000 денари
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Возачка дозвола Б категорија.

Минимум средно образование

Посветеност и прецизност во работата,грижа за средствата во сопственост на Карго Експрес како и за пратките кои се сопственост на клиентите, а кои тие му ги довериле на Карго Експрес со цел за навремена и сигурна достава.

Организациски, комуникациски вештини и тимска работа

 

Детали за огласот:

Карго Експрес Дооел Битола со 15 годишна традиција и искуство во достава на пратки на територија на Република Македонија има потреба од доставувач на пратки на територијата на град Скопје.

 

Веб страна: www.kargoekspres.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Курир

1 favorite Објавен: 05-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Брза Пратка

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Поштенската компанија Брза Пратка и...

Возач

6 favorite Објавен: 29-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТРАНСТИМ ГРУП ДОО Ск...

Индустрија: Транспорт

Регион: Скопје

Оглас: Потребен е возач со Б категорија...

Агент за транспорт

3 favorite Објавен: 15-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТИМ ШПЕД ЈВТ ТРАНСПО...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопје

Оглас: Тим Шпед ЈВТ ДООЕЛ Скопје има по...

Возач

3 favorite Објавен: 26-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Транстим

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Потребен е возач со Б категорија во...

Возач

1 favorite Објавен: 03-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Боми 10 Логистик

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: ФИРМАТА БОМИ 10 ЛОГИСТИК ВРАБОТУВА ...

Sales and Marketing Executive

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛИОНС-СТР

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: LIONS-STR, Office based in Skopje, ...

Останати огласи во ист регион

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 09-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кафе Пабло

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Kafe PABLO ima potreba od personal ...

Customer Support Specialist fluent in French

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Job Title: French Bilingual Represe...

Стоматолог

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ДИЛЕВСКИ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошка ординација ПЗУ „ДИЛЕВС...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Еми-Лтд-Три

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Se bara asistent za prodazba vo Ram...

HR SPECIALIST

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Job Title: HR Assistant HIR...

Продавач

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...