ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници - градежништво

7favoriteОбјавен на: 30-10-2019  |  Компанија: Биси Дооел  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Активен - Премиум оглас
Код на огласот: TGNIINJ
Работно место: Општи работници - градежништво
Компанија: Биси Дооел
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 30-10-2019
Отворен до: 31-12-2019
Плата: по договор
Број на работни места: 6
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

ТД БИСИ ДООЕЛ Скопје има потреба од Општи работници.

За повеќе информации Ве молиме контактирајте не на телефон +38970478903

Веб страна:
Контакт телефон: 070478903
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Проектант

1 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интер - Инженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ИНТЕРИНЖЕНЕРИНГ има потреба...

Градежен инженер

2 favorite Објавен: 05-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АКВАВАТ ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: АКВАВАТ ДООЕЛ Адреса: Булевар Св К...

Градежен техничар

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: дон холдинг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: компанија од Скопје има потреба од ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Градежен инженер/Архитект

4 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интер - Инженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ИНТЕРИНЖЕНЕРИНГ има потреба...

Останати огласи во ист регион

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПЕДИЈАТРИКА ДР.С...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: medicinska sestra so rabotna iskust...

Helpdesk Support Tech II

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Маимпекс Дооел

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: МАИМПЕКС дооел, Скопје бара: 1. Ди...

Оператор

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Спорт

Регион: Скопски

Оглас: ОПЕРАТОРИ НА УПЛАТНИ МЕСТА ВО СКОП...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПСУ Алгоритам Центар

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: ПСУ „Алгоритам центар“ вработува 1...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: ДПП Диме Доо Скопје (МЕЛНИЦА ФУРНА ...

Останати огласи од иста компанија

Хигиеничари/ки

30 favorite Објавен: 31-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Биси Дооел

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: ТД БИСИ ДООЕЛ има потреба од Хиг...