ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Обезбедувач заштита на лица и имот

3favoriteОбјавен на: 17-10-2019  |  Компанија: Друштво за обезбедув...  |  Индустрија: Осигурување


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNHHOM
Работно место: Обезбедувач заштита на лица и имот
Компанија: Друштво за обезбедување на имот и лицапроизводствотрговија и транспорт ГОТАС ДООЕЛ увоз-извоз Куманово
Индустрија: Осигурување
Реон: Куманово
Отворен од: 18-10-2019
Отворен до: 13-11-2019
Плата: 12507
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Агент за осигурување

1 favorite Објавен: 25-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЏОБ 2011

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: Приватната Агенција за вработување ...

Агент за осигурување

11 favorite Објавен: 25-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЏОБ 2011

Индустрија: Осигурување

Регион: Неготински

Оглас: Приватната Агенција за вработување ...

Агент за осигурување

10 favorite Објавен: 25-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЏОБ 2011

Индустрија: Осигурување

Регион: Радовишки

Оглас: Приватната Агенција за вработување ...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

37 favorite Објавен: 30-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Lotus kom

Индустрија: Трговија

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара општ работник за продажба н...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Минекс Гроуп дооел С...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кумановски

Оглас: MINEKS GROUP DOOEL SKOPJE Компани...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

8 favorite Објавен: 09-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Автомобилска

Регион: Kumanovo

Оглас: ТЕРМАЛИФТ, Водечка компанија во ...

Продавач/ка во малопродажен објект

20 favorite Објавен: 20-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима дооел

Индустрија: Прехранбена

Регион: Кумановски

Оглас: Месна Индустрија ПРИМА Куманово има...

Дипломиран Фармацевт Фармацевтски Техничар

4 favorite Објавен: 17-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Аптека Мента Фар...

Индустрија: Фармација

Регион: Куманово

Оглас:  Се бара дипломиран фармаце...

Фармацевтски техничар

5 favorite Објавен: 18-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мента Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара дипломиран фармацевт или ф...