ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Хемиски технолошки инженер

4favoriteОбјавен на: 07-10-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Хемија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNGJGM
Работно место: Хемиски технолошки инженер
Компанија: Друштво за производство услуги и трговија МАКФЕРТ ДОО увоз-извоз Кавадарци Подружница МАКФЕРТ Велес
Индустрија: Хемија
Реон: Велес
Отворен од: 07-10-2019
Отворен до: 30-10-2019
Плата: 21000+
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Машко лице

Б возачка дозвола.

Англиски јазик, компјутери.

 

Детали за огласот:

Производство на течни и кристални минерални ѓубрива.

Изработка на агрохемиски анализи во лабораторија

дистрибуција на ѓубрива.

промотер, настап на странски пазар исл.

Веб страна: www.makfert.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Референт

2 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за здравствено ...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Референт за здравствено осигурување

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за здравствено ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Велес

Оглас: ...

Директор на финансии и сметководство

2 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Велес

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

4 favorite Објавен: 05-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Велес

Оглас: ...

Шофер , Општ Работник, Дреар

9 favorite Објавен: 14-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Динамо Хит

Индустрија: Производство

Регион: Велес

Оглас: Поради зголемен капацитет на раб...

Машински техничар за монтажни работи

7 favorite Објавен: 05-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Велес

Оглас: ...