ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Адвокатски приправник

12favoriteОбјавен на: 25-09-2019  |  Компанија: Адвокатска канцелари...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNFIOF
Работно место: Адвокатски приправник
Компанија: Адвокатска канцеларија Лаличиќ и Бошкоски
Индустрија: Право
Реон: Скопје
Отворен од: 25-09-2019
Отворен до: 10-10-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: Адвокатски приправник
Вид на вработување: Пракса
Потребни квалификации:

Познавање на англиски јазик

Желба за професионално надоградување

Брзо и ефикасно завршување на работни задачи

 

Детали за огласот:

Адвокатската канцеларија Лаличиќ и Бошкоски бара приправник за професионално остручување кој по соодветната стручна подготовка би останал да обавува долгорочна работа во канцеларијата.

Испратете го Вашето CV на contact@lblaw.com.mk

Веб страна: https://www.lblaw.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Правник

0 favorite Објавен: 14-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Право

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Адвокатски приправник

1 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Иван Јанкови...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска Канцеларија “ЈАНКОВИЌ” и...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 16-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ИВАН ЈАНКОВИ...

Индустрија: Право

Регион: Скопје

Оглас: Заинтересираните кандидати свое ...

Правник

5 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Силк Роуд Банка АД С...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Правник

18 favorite Објавен: 07-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консултан...

Индустрија: Право

Регион: нема информација

Оглас: Имаме потреба од Правник- практи...

Останати огласи во ист регион

Магационер

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Директор за дистрибуција

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за дистрибуц...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Бравар

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКСТИЛ Акционерско ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Карпош

Оглас: ...