ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Инженер за електроенергетика

0favoriteОбјавен на: 13-08-2019  |  Компанија: Акционерско друштво ...  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMLIHH
Работно место: Инженер за електроенергетика
Компанија: Акционерско друштво за производство и промет на вино ВИНАРСКА ВИЗБА-ТИКВЕШ експорт-импорт АД-Кавадарци-Подружница бр.3 Кавадарци
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Кавадарци
Отворен од: 14-08-2019
Отворен до: 17-08-2019
Плата: 23000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Semiconductor Design Enablement Engineers

0 favorite Објавен: 20-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: GLOBALFOUNDRIES Mana...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Shaping the future with innovation ...

Електромонтер

14 favorite Објавен: 25-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Сервисер на медицинска опрема

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нет Електроникс

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за производство и трговиј...

Механичар електроничар

0 favorite Објавен: 25-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Бутел

Оглас: ...

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 23-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кортек МБ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Монтер на телекомуникациска опрема...

Доставувач

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од дечко за достава н...

Останати огласи во ист регион

Општи работници и возач

3 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Производство

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународна компанија за управување...

ОПЕРАТОР НА МАШИНИ

3 favorite Објавен: 13-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Human Resources

Индустрија: нема информација

Регион: Кавадарци

Оглас: Меѓународната компанија за управ...

Застапник за продажба

3 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Триглав Осигурување ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Кавадаречки

Оглас: ТРИГЛАВ ОСИГУРУВАЊЕ АД, Скопје обја...

Застапник за осигурување

4 favorite Објавен: 21-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Триглав Осигурување ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Кавадарци

Оглас: ТРИГЛАВ ОСИГУРУВАЊЕ АД, Скопје о...

Магационер

4 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Производство

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународна компанија за управување...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Производство

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународна компанија за управување...