ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

фармацевт бараме

2favoriteОбјавен на: 08-08-2019  |  Компанија: Солидис  |  Индустрија: нема информација


Статус: Активен
Код на огласот: TGMKNLI
Работно место: фармацевт бараме
Компанија: Солидис
Индустрија: нема информација
Реон: Струмица
Отворен од: 08-08-2019
Отворен до: 31-10-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: фармацевт лековити растенија
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Минимум 3 години работно искуство

Детали за огласот:

Бараме Фармацевт    

Кандидатите треба да имаат најмалку 3 години работно искуство;

Се нуди атрактивна плата и креативна работа со најсовремена технологија .

Сите заинтересирани кандидати своите работни биографии можат да ги пратат на Контакт емаил:  albul@mail.bg 

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: albul@mail.bg
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Кројач

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРВ ПРИВАТЕН УНИВЕРЗ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Систем-оператор

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за комуникац...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Помошник готвач

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Еко хигиеничар

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОЕКТ 42 ДОО Кумано...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Агроном Струмица, Босилово

6 favorite Објавен: 14-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме АГРОНОМ за полјоделство п...

Возач на товарно возило

1 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРГОПРОДУКТ

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

17 favorite Објавен: 14-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме обични работници за одгле...

Помошен работник

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРГОПРОДУКТ

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Дипломиран Фармацевт/Фарм. Техничар и администратор

2 favorite Објавен: 24-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Еликсир

Индустрија: Фармација

Регион: Струмица

Оглас: ПЗУ Еликсир има потреба од фарма...

Помошник на раководителот на сектор

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРГОПРОДУКТ

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Струмица

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Обични работници одгледување растенија Струмица

10 favorite Објавен: 08-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме обични работници за одгле...

Бараме жени за работа во стакленици

9 favorite Објавен: 08-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме жени за работа во стаклен...

Фармацевт Струмица, Босилово

7 favorite Објавен: 14-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме Фармацевт   &nb...

Бараме жени за работа во стакленици

5 favorite Објавен: 04-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: Земјоделство

Регион: Струмица

Оглас: Бараме жени за работа во стаклен...

Агроном Струмица, Босилово

6 favorite Објавен: 14-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме АГРОНОМ за полјоделство п...

АГРОНОМ за полјоделство Бараме

6 favorite Објавен: 08-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме АГРОНОМ за полјоделство&n...