ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници во производство

9favoriteОбјавен на: 29-06-2019  |  Компанија: Снеки КМС  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMHHHM
Работно место: Општи работници во производство
Компанија: Снеки КМС
Индустрија: Производство
Реон: Струмица
Отворен од: 29-06-2019
Отворен до: 29-07-2019
Плата: 19.000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

/

Детали за огласот:

Се бара работник за едноставни работи на производствена линија.

Веб страна: www.snekikms.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 15-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Угостителски објект ...

Индустрија: Производство

Регион: Центар

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 16-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DOOEL Metal kop inet...

Индустрија: Производство

Регион: Битолски

Оглас: Фирмата има потреба од работници за...

Референт за набавка

0 favorite Објавен: 15-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Производство

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународна компанија за управување...

Работник на едноставни работи во производството на текстил

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Делчево

Оглас: ...

Управител

0 favorite Објавен: 15-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Производство

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународна компанија за управување...

Директор

1 favorite Објавен: 15-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Производство

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународна компанија за управување...

Останати огласи во ист регион

Возач на товарно возило

1 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

шофер

1 favorite Објавен: 21-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТПУ Оскар М ДООЕЛ С...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Струмица

Оглас: Се бара шофер со возачка дозвола...

Инженер-технолог за производство

1 favorite Објавен: 17-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Производство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

1 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КИСИ-ТРЕЈД ДОО Струм...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Ревизор

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец поединец РЕВ...

Индустрија: Ревизија

Регион: Струмица

Оглас: ...