ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници во производство

8favoriteОбјавен на: 29-06-2019  |  Компанија: Снеки КМС  |  Индустрија: Производство


Статус: Активен
Код на огласот: TGMHHHM
Работно место: Општи работници во производство
Компанија: Снеки КМС
Индустрија: Производство
Реон: Струмица
Отворен од: 29-06-2019
Отворен до: 29-07-2019
Плата: 19.000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

/

Детали за огласот:

Се бара работник за едноставни работи на производствена линија.

Веб страна: www.snekikms.mk
Контакт телефон: 071253888
Контакт емаил: snekikms@snekikms.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Electrical Engineer

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Производство

Регион: Виница

Оглас: Wienerberger is the largest...

работник за пвц столарија

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЛОБАЛ АЛПЛАСТ ДООЕЛ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за производство трговија ...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕСИ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: За вработување кај наш реномиран кл...

Монтер

0 favorite Објавен: 02-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - користење на шеми за изработка и ...

Заварувач

0 favorite Објавен: 12-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ТЕМС ХОЛДИНГ ДООЕЛ има потр...

Одржувач

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕСИ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: За вработување кај наш реномиран ...

Останати огласи во ист регион

Комерцијалист

3 favorite Објавен: 09-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струмички

Оглас: Фирмата EКСТРИМ ПАРФЕМИ има потреба...

Агроном Струмица, Босилово

1 favorite Објавен: 14-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме АГРОНОМ за полјоделство п...

Општ работник

30 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 15-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ЈАВОР-ТРАНС ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Електроинсталатер

1 favorite Објавен: 12-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Струмица

Оглас: ...

Општ работник

6 favorite Објавен: 31-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...