ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на автобус

0favoriteОбјавен на: 15-04-2019  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Активен
Код на огласот: TGLKKIH
Работно место: Возач на автобус
Компанија: Трговско друштво за Автопревоз МАРТИНОСКИ Струга ДООЕЛ
Индустрија: Автомобилска
Реон: Струга
Отворен од: 16-04-2019
Отворен до: 19-04-2019
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 070221333
Контакт емаил: office@martinoski.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 15-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Струга

Оглас: ...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 13-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: TTG

Индустрија: Автомобилска

Регион: Штип

Оглас: Центар за гуми ТТГ ПитСтоп -Штип...

Автомеханичар

0 favorite Објавен: 17-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Вулканизер

0 favorite Објавен: 09-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦЕРЕС ДООЕЛ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за увоз и трговија со пневмат...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 06-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛТХ Леарница ДООЕЛ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битолски, Велешки, Г...

Оглас: - конструирање најсложени алати за ...

Prodavac/ka

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Avtomobil dooel

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битола

Оглас: Prodazba na Avto delovi i masla...

Останати огласи во ист регион

Продавач/ка во колонијал ДООЕЛ Конпулс Струга (спроти Версус)

11 favorite Објавен: 25-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Струга

Оглас: Извршување на работни задачи пов...

Општ работник

0 favorite Објавен: 16-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 16-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Возач на такси

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВИampГА ТРАНС ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Шофер на камион со Ц-категорија

2 favorite Објавен: 15-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: СТОВАРИШТЕ ПЛАНУМ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струга

Оглас: Стовариште Дооел Планум има потр...

Customer Care Agent

0 favorite Објавен: 02-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Травко

Индустрија: Туризам

Регион: Струшки

Оглас: YOU MUST BE FLUENT IN ENGLISH TO BE...