ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ПРЕЗЕНТЕР ЗА МАРКЕТИНГ И ПРОДАЖБА НА ТЕРЕН

3favoriteОбјавен на: 21-03-2019  |  Компанија: vrabotuvanje.bt  |  Индустрија: Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLIGMI
Работно место: ПРЕЗЕНТЕР ЗА МАРКЕТИНГ И ПРОДАЖБА НА ТЕРЕН
Компанија: vrabotuvanje.bt
Индустрија: Маркетинг
Реон: Битола
Отворен од: 21-03-2019
Отворен до: 28-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 10
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

 

-         Да поседувате возачка Б категорија и сопствено возило за работа

-         Место на живеење  Битола

 

Детали за огласот:

ВОДЕЧКА КОМПАНИЈА СО ДОЛГА И БОГАТА ТРАДИЦИЈА ЗАД СЕБЕ НУДИ СОРАБОТКА.

Вие сте кандидат кој ние потребен доколку поседувате:

-         Амбиција и желба за успех

-         Фокусираност кон тимска работа

-         Позитивен став

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Агент за продажба

4 favorite Објавен: 21-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Нова Мастер Комуника...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Охрид

Оглас: Maple Advance is hiring!!! ...

Агент за продажба ивенти

0 favorite Објавен: 17-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ВЕЛПА ДООЕЛ

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Продажба на ивенти-настани ...

Останати огласи во ист регион

Опслужувач на уреди во преработката на млеко

1 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за преработк...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Томе Делов

Индустрија: Право

Регион: Битолски

Оглас: Адвокат Томе Делов има потреба од а...

Аниматор

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СРЦ Срце Довлеџик

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: за потребите на новоотверената летн...

Магационер

1 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИГИЛЛУСИОН ДОО Бито...

Индустрија: Графичка

Регион: Битола

Оглас: ...

Prodavac/ka

1 favorite Објавен: 18-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Avtomobil dooel

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битола

Оглас: Prodazba na Avto delovi i masla...