ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Економист

1favoriteОбјавен на: 08-02-2019  |  Компанија: ПЗУ Специјална Болни...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOGMF
Работно место: Економист
Компанија: ПЗУ Специјална Болница ДИАМЕД Скопје
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 08-02-2019
Отворен до: 16-02-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

·         ВСС Економски факултет

·         Најмалку 3 години претходно работно искуство на наведената позиција во областа на   финансиското и материјалното сметководство

·         Предност е претходно работно искуство во здравствена установа

·         Одлично познавање на Англиски јазик

·         Предност е познавање на Германски јазик

·         Работа со компјутери и одлично познавање на MS Office

Детали за огласот:

Интернационална компанија за потребите на работниот процес објавува оглас за работнo место: Економист

Потребни карактеристики и вештини:

·         Способност за брзо учење

·         Развиени комуникациски вештини

·         Организираност, самоиницијативност,стручност и проактивност

Што нудиме:

·         Можност за професионален развој и надоградба

·         Солидни и редовни месечни примања согласно законската и подзаконската регулатива во РМ

·         Размена на интернационални искуства

 

Доколку ги исполнувате наведените услови и сакате да работите во динамична интернационална компанија, со можност за професионално усовршување и напредување, Вашата биографија, со задолжително наведување на работната позиција за која се пријавувате, доставете ја најдоцна до 16.02.2019 година на следниот e-mail: frosina.filipova@dmed-healthcare.com

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: потребен е хигиеничар за работа во ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Тетово

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 16-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: пзу св.наум

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: потребна е докторка со положен др...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Тетово

Оглас: ...

Доктор по медицина

8 favorite Објавен: 26-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-р Љубица Христ...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Битола

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЛОБ-3Х ТИРАНА АЛБАН...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Оператор

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БАТО & ДИВАЈН

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Водечката компанија во графичката и...

Programme assistant

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОБСЕ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: VNSKPC00559 – Programme/Project Ass...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима Мебел ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Прима е најголемиот хрватски ланец ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кеги Колев Дооел

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Вработување Промовирај го ог...