ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници во производство

0favoriteОбјавен на: 08-02-2019  |  Компанија: С.П.Д. Елема  |  Индустрија: Машинство


Статус: Активен
Код на огласот: TGKOGLK
Работно место: Општи работници во производство
Компанија: С.П.Д. Елема
Индустрија: Машинство
Реон: Скопје
Отворен од: 08-02-2019
Отворен до: 08-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

С.П.Д. Елема, која е компанија специјализирана за призводство на бризгана и дувана амбалажа и делови од пластични маси, има потреба од вработување на тројца општи работници за управување на машини за бризгана/дувана амбалажа и пакување на амбалажа. Се заснова работен однос на неопределено време. Работно искуство - пожелно. Сите заинтересирани кандидати својата професионална биографија (CV) можат да ја испратат на e-mail адресата: elema.plastic@yahoo.com со назнака: работник во производство. Телефон за контакт 070 22 55 49.

Веб страна:
Контакт телефон: 070/225549
Контакт емаил: elema.plastic@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Водоинсталатер мајстор

2 favorite Објавен: 13-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Машинство

Регион: Скопје

Оглас: Потребен е МАЈСТОР Со или без ис...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДРУШТВО ЗА ГРАДЕЖНИШ...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Хаусмајстор

1 favorite Објавен: 14-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PROING MONT

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: ПРОИНГ МОНТ ДООЕЛ УЛ. ПЕРО НАКОВ ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на машина за работа во земја

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИРЕНА СКАВИ С.П.А. ...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Ракувач со печатарска машина

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Машинство

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Слаткар

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Магационер

1 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за издавање ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЕРФЕКТ АГД ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Графичка

Регион: Карпош

Оглас: ...

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на патнички автомобили

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за издавање ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Карпош

Оглас: ...

Бармен

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАФЕ БАР ЧЕ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Општи работници во производство

16 favorite Објавен: 01-09-2016 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: С.П.Д. Елема

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: С.П.Д. Елема, која е компанија с...