ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници во производство

0favoriteОбјавен на: 08-02-2019  |  Компанија: С.П.Д. Елема  |  Индустрија: Машинство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOGLK
Работно место: Општи работници во производство
Компанија: С.П.Д. Елема
Индустрија: Машинство
Реон: Скопје
Отворен од: 08-02-2019
Отворен до: 08-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

С.П.Д. Елема, која е компанија специјализирана за призводство на бризгана и дувана амбалажа и делови од пластични маси, има потреба од вработување на тројца општи работници за управување на машини за бризгана/дувана амбалажа и пакување на амбалажа. Се заснова работен однос на неопределено време. Работно искуство - пожелно. Сите заинтересирани кандидати својата професионална биографија (CV) можат да ја испратат на e-mail адресата: elema.plastic@yahoo.com со назнака: работник во производство. Телефон за контакт 070 22 55 49.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Ракувач со машини за производство на тоалетни производи

0 favorite Објавен: 13-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 31-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: AIRCOOL - BIO DOO

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Потребен е човек за работа магацион...

Возач на машина за работа во земја

1 favorite Објавен: 20-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Велес

Оглас: ...

Комерцијалист со солидно познавање на увозно-извозно работење и организација на транспорт

2 favorite Објавен: 28-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФАМ ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ...

Индустрија: Машинство

Регион: Куманово

Оглас: Се бара комерцијалист со солидно...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР – ПРАКТИКАНТ НА ОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ

0 favorite Објавен: 02-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Скопје

Оглас: Oгласуваме слободно работно мест...

Бравари / Заварувачи

0 favorite Објавен: 08-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

ПОЛО маркет - Касиер

1 favorite Објавен: 23-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Поло маркет има потреба о...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ИН...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Козметичар

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕРЕТАНА ТРЕНД АС ДО...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Економист

1 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОПАНСКА БАНКА АД -...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Работник за едноставни работи на производствена линија

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Бутел

Оглас: ...