ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Оглас за вработување во АВИЦЕНА DENTAL

5favoriteОбјавен на: 07-02-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOFGL
Работно место: Оглас за вработување во АВИЦЕНА DENTAL
Компанија: Приватна здравствена установа-ординација по општа медицина и ординација по општа стоматологија АВИЦЕНА с.Батинци Студеничани
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 07-02-2019
Отворен до: 01-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: Skopje
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

Се бара Докторка по Општа Стоматологија

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Лекар

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ОРДИНАЦИЈА УСЈЕ ...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ОРДИНАЦИЈА УСЈЕ 1 - Скопје, има...

Специјалист за обезбедување на локации

3 favorite Објавен: 29-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ САНТЕ ПЛУС ГРОУП

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Гупација на болници Санте Плус Скоп...

Медицинско-лабораториски техничар

1 favorite Објавен: 19-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фармацевтска хемиска...

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 18-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ д-р Ложанковски

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Поликлиника др Ложанковски има потр...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 18-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Виница

Оглас: ...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 19-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Тетово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 21-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАРИЈАН-КОМ ДОО Скоп...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Сервисер

1 favorite Објавен: 20-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Опрема за греење и к...

Регион: Скопје

Оглас: Сервисерот ке биде дообучуван за...

Компјутерски техничар

0 favorite Објавен: 20-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Магационерски работник

0 favorite Објавен: 20-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Набавно-продажен референт

0 favorite Објавен: 20-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 20-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Универзал инвест

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Потребни 2 архитекти Потребни ква...