ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Оглас за вработување во АВИЦЕНА DENTAL

5favoriteОбјавен на: 07-02-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOFGL
Работно место: Оглас за вработување во АВИЦЕНА DENTAL
Компанија: Приватна здравствена установа-ординација по општа медицина и ординација по општа стоматологија АВИЦЕНА с.Батинци Студеничани
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 07-02-2019
Отворен до: 01-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: Skopje
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

Се бара Докторка по Општа Стоматологија

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

сметководител

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Специјална Болни...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Интернационална компанија за пот...

Домаќин-економ

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: во дом за стари лицаТерзиева се ба...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 16-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ДУРМИШИ МЕДИКА с...

Индустрија: Медицина

Регион: Чашка

Оглас: ...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 19-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернационален Бунд...

Индустрија: Медицина

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Ние, Интернационален Бунд – Штутгар...

Доктор по медицина анестезиолог и реаниматолог

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...

Медицинска сестра

3 favorite Објавен: 03-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: потребна е 1 медицинска сестра за р...

Останати огласи во ист регион

Дизајнер

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ММС КОМУНИКАЦИИ ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Земјоделски тракторист

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Земјоделство

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛК ИНВЕСТ ГРУП ДОО...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Службеник за финансии

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОЦ-СКП ЛИМИТЕД ДОО С...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Центар

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...