ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист

14favoriteОбјавен на: 04-12-2018  |  Компанија: ДАМЕЛИ ДОО увоз-изво...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKHMIH
Работно место: Комерцијалист
Компанија: ДАМЕЛИ ДОО увоз-извоз Тетово
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Тетово
Отворен од: 04-12-2018
Отворен до: 04-03-2019
Плата: 13000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П. Марлборо

Индустрија: Трговија

Регион: Охридски

Оглас: Се бара персонал за работа во марке...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Еуроалба дооел

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Euroalba dooel od Skopje bara : ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРАНЗИТКОНЕКТ ДОО Ск...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавачки

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГАЛИОН ГРУП ТП Ско...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Продавачка за бутик со машка обл...

Дистрибутер/Магационер

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Рамос - Илиадис

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Рамос - Илиадис Дооел Скопје е мага...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИНА ВЕТ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Пет Шоп ТИНА ВЕТ има потреба од: ...

Останати огласи во ист регион

Возач на автобус

1 favorite Објавен: 18-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Тетово

Оглас: ...

Хаусмајстор

2 favorite Објавен: 09-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Hotel Ardia Dooel

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Тетовски

Оглас: Хаусмајстор во Hotel Mercure Tetovo...

Келнер

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Тетово

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 19-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКЕДОНСКА ПРАВОСЛАВ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Касиер/ка

1 favorite Објавен: 06-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бест Марткет ДПТУ

Индустрија: Трговија

Регион: Тетовски

Оглас: Бестмаркет настојува на своите потр...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 12-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел СКАРДУС ДОО

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Тетовски

Оглас: Хотел СКАРДУС ДОО Бара работник - ...