ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Деловен секретар

0favoriteОбјавен на: 25-11-2018  |  Компанија: ПРОТЕКТОР СЕКЈУРИТИ  |  Индустрија: Безбедност и заштита...


Статус: Активен
Код на огласот: TGKGMOO
Работно место: Деловен секретар
Компанија: ПРОТЕКТОР СЕКЈУРИТИ
Индустрија: Безбедност и заштита при работа
Реон: Скопје
Отворен од: 25-11-2018
Отворен до: 16-12-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

1.Искуство за бараната работна позиција - завршени обуки за деловен секретар за водење на канцеларија и работно искуство на зададеното работно место или слично е задолжително,

2.Поседување на изградени комуникациски вештини ,

3.Организациски вештини,

4.Способност за тимска работа,

5.Способност за работа под притисок и рокови,

6.Лојалност и дискретност,

7.Административно работење-напредно ниво за работа на компјутери  – Microsoft Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet е задолжително,

8.Кандидатите кои знаат да работат на PANTHEON имаат предност,

9.Познавање на странски јазици е важна предност.,и

10.Способност и интерес за учење на нови работи и стекнување на нови знаења и вештини.

Детали за огласот:

Агенција за обезбедување вработува деловен секретар за водење и администрирање на тековни работи во работењето.

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: infoprotekta@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Административен референт

0 favorite Објавен: 28-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сигурност ДП

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: - administrativna/komercijalna - po...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 09-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Центар

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 26-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Петровец

Оглас: ...

Сервисер

0 favorite Објавен: 28-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сигурност ДП

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: serviser na PPA...

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 28-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сигурност ДП

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: - komercijalist za rabota vo oblast...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 12-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕКУРИСАТ ДООЕЛ увоз...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Инженер-агроном

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за шпедиција...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Пекар

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАРАОРМАН АД извоз-у...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Директор на продажба

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...