ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Економист за царински работи

5favoriteОбјавен на: 05-11-2018  |  Компанија: Индустрија за млеко ...  |  Индустрија: Економија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJONNJ
Работно место: Економист за царински работи
Компанија: Индустрија за млеко млечни производи и сокови МЛЕКАРА Акционерско друштво Битола
Индустрија: Економија
Реон: Битола
Отворен од: 05-11-2018
Отворен до: 15-11-2018
Плата: 17680
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Економист

1 favorite Објавен: 10-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЖАС ГРУПАЦИЈА ДОО С...

Индустрија: Економија

Регион: Скопски

Оглас: ЖАС ГРУПАЦИЈА Скопје со седиште на ...

Head of Debt Collection Department

0 favorite Објавен: 08-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: HILL International

Индустрија: Економија

Регион: Скопски

Оглас: For our client, a financial company...

Универзитетски професор по економија

0 favorite Објавен: 14-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРВ ПРИВАТЕН УНИВЕРЗ...

Индустрија: Економија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Економист за менаџмент

0 favorite Објавен: 17-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Економист

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЛАНЕР КК ДООЕЛ Охри...

Индустрија: Економија

Регион: Охридски

Оглас: Ние сме фирма што работи во областа...

Економист за финансии

0 favorite Објавен: 14-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Тетово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

1 favorite Објавен: 17-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Помлад соработник

2 favorite Објавен: 17-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општина Битола

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 17-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услугигра...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 17-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услугигра...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битола

Оглас: ...

Чувар

2 favorite Објавен: 17-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Ракувач со машина за пакување

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Битола

Оглас: ...