ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници

38favoriteОбјавен на: 24-10-2018  |  Компанија: Винарска визба ИМАКО...  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJNLIM
Работно место: Општи работници
Компанија: Винарска визба ИМАКО ВИНО ДООЕЛ Штип
Индустрија: Прехранбена
Реон: Штип
Отворен од: 23-10-2018
Отворен до: 30-12-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 5
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Кандидатите треба да ги поседуваат следните карактеристики :

1. ОСН или ССС степен на образование

2. Одговорност и прецизност во работењето

3. Тимска работа

Детали за огласот:

Винарската Визба ИМАКО ВИНО објавува оглас за работна позиција општ работник во визбата во Штип

 

 Кандидатите треба да ги поседуваат следните карактеристики :

1. ОСН или ССС степен на образование

2. Одговорност и прецизност во работењето

3. Тимска работа

 

Ве молиме доставете CV на hr@imakovino.com.mk и наведете ја позицијата за која се пријавувате

 

Веб страна: www.imakovino.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистрибу...

Дистрибутер - Струмица

1 favorite Објавен: 16-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола

Индустрија: Прехранбена

Регион: нема информација

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистри...

- Нема информација

3 favorite Објавен: 07-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО Битола има потреба од Ст...

АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК ВО СМЕТКОВОДСТВО И ФИНАНСИИ

4 favorite Објавен: 12-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битола

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Админи...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 07-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фрути ди Маре

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Ресторанот “Зинг’’ во Дебар Маало г...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 14-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: CAKE MASTER DOO Skop...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Цаке Мастер ДОО од Скопје и...

Останати огласи во ист регион

Работник на бензинска пумпа

5 favorite Објавен: 15-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ Акционерск...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Благајник

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за прередува...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Специјалист за интернет маркетинг и социјални медиуми

1 favorite Објавен: 28-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕРКРЕДИТ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Штипски

Оглас: Се бараат 2-ца извршители за дигита...

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Штип

Оглас: ...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 05-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГБЦ Комуникации

Индустрија: Маркетинг

Регион: Штип

Оглас: Радио Канал 77 има потреба од 2 ...