ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

"Административен работник- Тетово"

9favoriteОбјавен на: 04-05-2018  |  Компанија: Брза Пратка ДООЕЛ  |  Индустрија: поштенска компанија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIHLNH
Работно место: "Административен работник- Тетово"
Компанија: Брза Пратка ДООЕЛ
Индустрија: поштенска компанија
Реон: Тетово
Отворен од: 04-05-2018
Отворен до: 04-06-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Поштенската компанија Брза Пратка има потреба од административен работник  во Тетово.

Работна обврска: внесување на информации во софтвер и контакт со клиенти.

Услови:

Завршено минимум средно образование . Основни компјутерски вештини, работа со компјутери (Word, Excel) . Способност за индивдуална и тимска работа. Познавање на македонски и албански јазик. Работно време од 09 до 17 часот. Плата: 12.000 - 15.000 денари.

Испратете Ваше CV користејќи го полето „Аплицирај веднаш“,со назнака "Административен работник- Тетово".

Меиловите без назнака нема да бидат земени во предвид. Ве очекуваме!

Детали за огласот: нема информација
Веб страна: www.brzapratka.com
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: contact@brzapratka.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз тр...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Вработување во ФЗОМ...Отворнеи се 6 (шест) работни места со плата до 32.825 денари

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛАКИТЕРМ ДООЕЛ Скоп...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Комерцијалист

2 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Тетовски

Оглас: Фирмата ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО има по...

Комерцијалист за внатрешна трговија

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Тетово

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 15-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Референт

2 favorite Објавен: 05-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Super Grup

Индустрија: нема информација

Регион: Тетово

Оглас: Референт-ка за продажба за Таан Алв...

Електромонтер

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВВ ПРОЕЛЕКТРИКА ДООЕ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Тетово

Оглас: ...

Инженер за безбедност и здравје при работа

0 favorite Објавен: 01-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...