ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

"Административен работник- Тетово"

9favoriteОбјавен на: 04-05-2018  |  Компанија: Брза Пратка ДООЕЛ  |  Индустрија: поштенска компанија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIHLNH
Работно место: "Административен работник- Тетово"
Компанија: Брза Пратка ДООЕЛ
Индустрија: поштенска компанија
Реон: Тетово
Отворен од: 03-05-2018
Отворен до: 03-06-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Поштенската компанија Брза Пратка има потреба од административен работник  во Тетово.

Работна обврска: внесување на информации во софтвер и контакт со клиенти.

Услови:

Завршено минимум средно образование . Основни компјутерски вештини, работа со компјутери (Word, Excel) . Способност за индивдуална и тимска работа. Познавање на македонски и албански јазик. Работно време од 09 до 17 часот. Плата: 12.000 - 15.000 денари.

Испратете Ваше CV користејќи го полето „Аплицирај веднаш“,со назнака "Административен работник- Тетово".

Меиловите без назнака нема да бидат земени во предвид. Ве очекуваме!

Детали за огласот: нема информација
Веб страна: www.brzapratka.com
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Технички службеник

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Шивач

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Валандово

Оглас: ...

Соработник

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА А...

Индустрија: Разни области

Регион: Свети Николе

Оглас: ...

Инженер-агроном

1 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Отворени се 5 (пет) работни места во Фонд за иновации и технолошки развој

1 favorite Објавен: 23-01-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

менаџер

5 favorite Објавен: 03-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СОРЕКС ДООЕЛ

Индустрија: Ветерина

Регион: Тетовски

Оглас: СОРЕКС ДООЕЛ ТЕТОВО има потреба од ...

Ветеринарен техничар

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Ветерина

Регион: Тетово

Оглас: ...

Наставник по физика

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ООУ РИЛИНДЈА с.Селц...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Тетово

Оглас: ...

Стоматолог

1 favorite Објавен: 31-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bliznak Dent Dr.Ljub...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Тетовски

Оглас: Стоматолог со положен државен испи...

Фармацевтски техничар

1 favorite Објавен: 07-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Фармација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЕК СЕРВИЦЕ TП Тето...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...