ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Наставник

6favoriteОбјавен на: 18-04-2018  |  Компанија: Општинско Основно уч...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIFOGF
Работно место: Наставник
Компанија: Општинско Основно училиште 11 ОКТОМВРИ СкопјеЦентар
Индустрија: Образование и наука
Реон: Центар
Отворен од: 19-04-2018
Отворен до: 24-04-2018
Плата: 13399
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3164551
Контакт емаил: oktomvri11@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Предавач по сообраќај

0 favorite Објавен: 21-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сообраќај...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кичево

Оглас: ...

Наставник по Англиски

0 favorite Објавен: 13-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Alia Internacionalno...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Цела Македонија

Оглас: KG, Primary and Middle Teach...

Наставник по Англиски

3 favorite Објавен: 21-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Посредување работа -...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Штипски

Оглас: Home Based English Teacher Wanted ...

Останати огласи во ист регион

Административен службеник

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за графички ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Сервирач на салати

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Ќебапчилница АНА-КРИ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Транспортен работник

1 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Сарај

Оглас: ...

Ракувач со машина за печива

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...